Biometrics - Mikropolis

Biometrics

Biometrics

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia firmy Biometrics Ltd. - światowego lidera w projektowaniu i produkcji zaawansowanych technologicznie instrumentów, czujników i oprogramowania stosowanego w szerokim spektrum badań medycznych. W ofercie dostępne są zarówno urządzenia laboratoryjne stacjonarne oraz systemy przenośne do wykorzystania w warunkach naturalnych. Produkty Biometrics Ltd. zbierają dane analogowe i cyfrowe z szerokiej gamy czujników.

Do czujników produkowanych przez Biometrics Ltd. należą dwuosiowe (twin axis) goniometry służące do statycznego i dynamicznego badania zakresu ruchu stawów, aktywne czujniki EMG do powierzchniowych pomiarów EMG, 3-osiowe akcelerometry i szeroki wybór przetworników siły do pomiarów obciążeń fizjologicznych.

E-LINK jest unikalnym systemem komputerowym służącym do badań i oceny ćwiczeń, obsługujący kompleksową ofertę modułów dla obu kończyn górnych i dolnych. Używany na całym świecie w klinikach rehabilitacyjnych, E-LINK zapewnia standaryzowane ramy do oceny siły chwytu, zakresu ruchu stawów i balansu obciążenia (joint range of motion and weight-bearing balance). Ponadto moduły treningowe zapewniają Biofeedback EMG/ElektroMioGrafię, trening obciążenia zarówno dla kończyn górnych i dolnych, aktywne ćwiczenia izometryczne przeciw sile grawitacji, izometryczny ścisk ręki i aktywne ćwiczenia oporowe dla kończyny górnej.

Galeria